• 1
  • 2
  • 3

Canvas Prints Wholesale & Dropship nga Kina

Mirë se vini në Laiwang Canvas Prints dekor Art online. Ne jemi te specializuar në cilësi të lartë printime të mëdha format kanavacë dhe galerinë-mbështjellës në të gjitha ngjyrave, formave dhe madhësive për shitje me shumicë dhe dropship. Qëllimi ynë përfundimtar është që të shërbejë Shitësit me pakicë, pronarët e B2C website, artistët, fotografë dhe të tjerët që duan të shitur cilësi Canvas Prints konkurruese në çmim të shitjes me pakicë dhe ende bëjnë një fitim të konsiderueshëm neto. Ne shpresojmë që të jetë një ndalesë juaj shtypje kanavacë zgjidhje.
Ndaluar një tuaj shtypjen kanavacë zgjidhje!
Cilësia është tonë jetësore
Printime Canvas Wholesale & Dropship nga Kina
mirë giclee Printime dhe Cheap Fabrika Çmimi
Ne jemi një profesionist printime kanavacë prodhues, ka qenë i angazhuar në shtypjen kanavacë për më shumë se 5 vjet.
Objektivi ynë është të sigurojë klientët më të lartë printime të cilësisë kanavacë me çmim më tërheqës:
Ne bëjmë të gjitha Prints tona Canvas në shtëpi. Kjo do të thotë ne kemi kontroll 100% mbi cilësinë, dhe nuk mbështeten në palët e treta për të krijuar të shtypura tuaj kanavacë. Të gjitha kopje janë shitur me çmime të shitjes me shumicë, sepse ata janë prodhuar direkt nga fabrika tona.
Printimet tuaja kanavacë janë bërë vetëm me materialet më të mira dhe do të zgjasë një jetës. Ne kemi ndërtuar edhe një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë, të gjitha kopje do të shkojnë përmes testimit rigoroz para se të nisej nga fabrika.
Asnjë sasi minimale me qëllim këtu- ju mund të urdhërojë një copë e vetme e printime nga ne.
Nuk ka ekstra të fshehura!
Nuk ka ngritur akuza
Asnjë sasi minimale me qëllim
Ne jemi te specializuar në foto cilësi të lartë për printime kanavacë (foto në printime kanavacë, foto mbi kanavacë, grafike printime design canvas, piktura vaj të shtypura në kanavacë, fotografi të shtypura në kanavacë) dhe në galerinë-mbështjellës në të gjitha ngjyrave, formave dhe madhësive. ndaluar një tuaj shtypjen kanavacë zgjidhje.

Apartamentet tona

Vertatwasa kertyuases miasiusae fitreasa ketyasae

Kompania News

Lirë printime kanavacë me shumicë

Lirë printime kanavacë me shumicë

Junl 9, 2017-China-Nga Kinë Panairin Ndërkombëtar 32th Mobilje në Guangzhou, gazetarët kanë gjetur se industria pikturë dekorative ka pasur një masë të madhe në zhvillim gjatë këtyre viteve. Nëse kjo është mjeshtëri ...
07/12/17
Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

WhatsApp Online Chat !